Vlčí brat

Katarína Soyka
Hydra • 2013

Fantasy, v ktorej sa bojuje, čaruje a nie každé zviera má len jednu podobu. Čarodejnica Zuna uniká z rodnej dediny. Pred prenasledovateľmi sa ukrýva v lesoch, kde stretáva túlavého psa. S jeho pomocou...eho pomocou nachádza útočisko u starej ženy a jej vnuka Rovena. Ani čary jej proti mocnému čarodejníkovi Korchovi nepomôžu a dostáva sa do zajatia. Odhaľuje Korchovo desivé tajomstvo, využíva záujem zo strany miestneho kráľa a balansuje na hrane medzi láskou a bojom o život.
Viac

  • Počet strán: strán
  • ISBN13:9788097075392
  • #fantasy

Fantasy Katarína Soyka 1

Zo slovenského originálu- Vlčí bratŽáner-  fantasyPreklad- /Séria- /Počet strán- 219Väzba- mäkká väzbaRok vydania- 2013Vydavateľstvo- HydraČítané- júl 2017Viac informácií o titule nájdete na tomto odkaze.Čítaj ďalej...:)

Fantasy, v ktorej sa bojuje, čaruje a nie každé zviera má len jednu podobu. Čarodejnica Zuna uniká z rodnej dediny. Pred prenasledovateľmi sa ukrýva v lesoch, kde stretáva túlavého psa. S jeho pomocou nachádza útočisko u starej ženy a jej vnuka Rovena. Ani čary jej proti mocnému čarodejníkovi Korchovi nepomôžu a dostáva sa do zajatia. Odhaľuje Korchovo desivé tajomstvo, využíva záujem zo strany miestneho kráľa a balansuje na hrane medzi láskou a bojom o život.

Mohlo by sa vám páčiť