Odomykanie detského potenciálu

Jan Mühlfeit Kateřina Krůtová-Novotná
BIZBOOKS • 2018

Knižné spracovanie kurzov a seminárov pre rodičov, deti a študentov, ktoré vedie svetovo uznávaný kouč Jan Mühlfeit spolu s lektorkou Katkou Novotnou, vám pomôže pochopiť, v čom vaše deti vynikajú. Od...eti vynikajú. Odhalíte, prečo je dôležité pomôcť deťom objaviť skryté talenty a ako ich môžete z pozície rodičov podporiť v rozvíjaní ich silných stránok, aby ich začali efektívne využívať. V živote, v štúdiu a neskôr aj v práci.
Viac

  • Počet strán: 272 strán
  • ISBN13:9788026508045

Odomykanie detského potenciálu – Jan Mühlfeit, Kateřina Novotná, Bizbooks 2018 V dnešnej uponáhľanej dobe sa kladie čoraz väčší dôraz na to, [...] The post Odomykanie detského potenciálu – Jan Mühlfeit, Kateřina Novotná appeared first on .

Čítať ďalej
Knižné spracovanie kurzov a seminárov pre rodičov, deti a študentov, ktoré vedie svetovo uznávaný kouč Jan Mühlfeit spolu s lektorkou Katkou Novotnou, vám pomôže pochopiť, v čom vaše deti vynikajú. Odhalíte, prečo je dôležité pomôcť deťom objaviť skryté talenty a ako ich môžete z pozície rodičov podporiť v rozvíjaní ich silných stránok, aby ich začali efektívne využívať. V živote, v štúdiu a neskôr aj v práci.

Mohlo by sa vám páčiť