Vidím ťa

Clare Mackintosh
Lindeni • 2020

Robíte to isté každý deň. Viete presne, kam pôjdete. No nie ste sama...Keď Zoe Walkerová náhodou nájde svoju fotografiu v časti erotických inzerátov v novinách, musí zistiť, prečo je tam. Nie je tam n...tam. Nie je tam nijaké vysvetlenie, len zrnitý obrázok, webová adresa a telefónne číslo. Vezme noviny domov, ukáže fotografiu svojej rodine, ale oni sú presvedčení, že je to len niekto, kto sa na ňu podobá. No nasledujúci deň nájde v novinách podobný inzerát s fotografiou inej ženy a ďalší deň ďalšiu. A potom sa tým ženám stanú zlé veci... Je ďalšou v poradí práve ona?
Viac

  • Počet strán: strán
  • ISBN13:9788056619254
  • Originálny názov: I See You

Od autorky Clare Mackintosh som čítala jej debut Prečo si ma tu nechal? Ten patril medzi tie naj v tom roku. Hneď keď som videla, že vydavateľstvo Lindeni prináša jej ďalšiu knihu, vedela som, že ju chcem čítať. Vidím ťa zaujala nielen obálkou, ale aj anotáciou. Zoe Walkerová žije na predmestí Londýna a do svojej práce v centre … Čítať ďalej Vidím ťa (Clare Mackintosh)

měsíc v knihách recenze

Haruki Murakami - Norské dřevo Norské dřevo bylo moje první seznámení s Haruki Murakamim, o kterém jsem hodně slyšela, ale ještě jsem neměla tu možnosti si od něho něco přečíst. A hned na začátku musím říct, že to určitě nebylo moje poslední setkání s ním. Norské dřevo je to jednou z těch knih, o kterých se píše trochu hůř. Je to ten druh příběhu, který si musíte prožít a přečíst na[...]

Robíte to isté každý deň. Viete presne, kam pôjdete. No nie ste sama...Keď Zoe Walkerová náhodou nájde svoju fotografiu v časti erotických inzerátov v novinách, musí zistiť, prečo je tam. Nie je tam nijaké vysvetlenie, len zrnitý obrázok, webová adresa a telefónne číslo. Vezme noviny domov, ukáže fotografiu svojej rodine, ale oni sú presvedčení, že je to len niekto, kto sa na ňu podobá. No nasledujúci deň nájde v novinách podobný inzerát s fotografiou inej ženy a ďalší deň ďalšiu. A potom sa tým ženám stanú zlé veci... Je ďalšou v poradí práve ona?

Mohlo by sa vám páčiť