Tu žijeme

Aleksandra Mizielińska Daniel Mizieliński
Slovart • 2019

V encyklopédii Tu žijeme o našej Zemi, galaxii i celom vesmíre, v ktorom sa nachádzame, nájdete: vesmírne cesty, vízie a experimenty; rakety, sondy a teleskopy; aké posolstvá vyslali ľudia do vesmíru;...a do vesmíru; ako sa cestuje na Mars a kto hľadá život na iných planétach; i mnoho ďalších nápadov, ako objavovať tajomstvá nášho obrovského vesmíru, v ktorom je planéta Zem iba malou bodkou. Pozrite sa na tú bodku zblízka. To je naše miesto. Náš domov. Toto sme my. Všetci, ktorých ľúbime, o ktorých sme kedy počuli, všetci, čo kedy existovali, žili práve tu. Na tomto zrniečku prachu v lúči slnečného svetla. Chcete sa o tom dozvedieť ešte viac? Len čítajte. Komu sa kniha môže páčiť: Malým vesmírnym nadšencom a všetkým, ktorých očarili predošlé knihy autorov – Mapy a Pod zemou / Pod vodou.
Viac

  • Počet strán: 108 strán
  • ISBN13:9788055642505

O niečom takom nepochopiteľnom, ako je vesmír, sa asi nedá napísať nudná knižka, ale len Mizielińskí vedia fakty, pikošky a súvislosti o ňom dávkovať tak, že zaujmú aj malé deti. The post TU ŽIJEME (Aleksandra a Daniel Mizielińskí) – recenzia appeared first on Blog o najlepších a najkrajších detských knihách.

Čítať ďalej
V encyklopédii Tu žijeme o našej Zemi, galaxii i celom vesmíre, v ktorom sa nachádzame, nájdete: vesmírne cesty, vízie a experimenty; rakety, sondy a teleskopy; aké posolstvá vyslali ľudia do vesmíru; ako sa cestuje na Mars a kto hľadá život na iných planétach; i mnoho ďalších nápadov, ako objavovať tajomstvá nášho obrovského vesmíru, v ktorom je planéta Zem iba malou bodkou. Pozrite sa na tú bodku zblízka. To je naše miesto. Náš domov. Toto sme my. Všetci, ktorých ľúbime, o ktorých sme kedy počuli, všetci, čo kedy existovali, žili práve tu. Na tomto zrniečku prachu v lúči slnečného svetla. Chcete sa o tom dozvedieť ešte viac? Len čítajte. Komu sa kniha môže páčiť: Malým vesmírnym nadšencom a všetkým, ktorých očarili predošlé knihy autorov – Mapy a Pod zemou / Pod vodou.

Mohlo by sa vám páčiť