Zlatá klietka

Camilla Läckberg
Slovart • 2019

Nová napínavá séria kráľovnej švédskej krimi. Na pohľad sa zdá, že Faye má všetko. Perfektného manžela, milovanú dcérku a luxusný byt v najlepšej štvrti Štokholmu. No čoraz nástojčivejšie ju prenasl...stojčivejšie ju prenasledujú temné spomienky z detstva vo Fjällbacke. Cíti sa ako väzeň v zlatej klietke. Pre svojho manžela Jacka sa vzdala všetkého, hoci kedysi bola silná ambiciózna žena. Keď ju Jack sklame, Faye sa zrúti svet. Odrazu nemá nič. Najprv ju ochromí bezmocnosť a potom sa rozhodne, že sa postaví na nohy a kruto pomstí.Komu sa kniha môže páčiť: Všetkým milovníkom detektívnych románov, švédskej krimi a Camilly Läckberg.
Viac

  • Počet strán: 328 strán
  • ISBN13:9788055642192
  • Séria: Faye (SK)

Zaužívané označenie Camilly Läckberg  už pomaly znie ako klišé, no hoci je na poli krimi viacero úspešných švédskych autoriek, kráľovná môže byť len jedna. Desaťdielna séria o zločinoch v mestečku Fjällbacka necielila iba na prvoplánové riešenie prípadov, ani sa nepredháňala v brutálnosti páchateľov. Rovnakou mierou ako na kriminalistické postupy sa zameriavala na osobný život ústredných[...]

Čítať ďalej
Nová napínavá séria kráľovnej švédskej krimi. Na pohľad sa zdá, že Faye má všetko. Perfektného manžela, milovanú dcérku a luxusný byt v najlepšej štvrti Štokholmu. No čoraz nástojčivejšie ju prenasledujú temné spomienky z detstva vo Fjällbacke. Cíti sa ako väzeň v zlatej klietke. Pre svojho manžela Jacka sa vzdala všetkého, hoci kedysi bola silná ambiciózna žena. Keď ju Jack sklame, Faye sa zrúti svet. Odrazu nemá nič. Najprv ju ochromí bezmocnosť a potom sa rozhodne, že sa postaví na nohy a kruto pomstí.Komu sa kniha môže páčiť: Všetkým milovníkom detektívnych románov, švédskej krimi a Camilly Läckberg.

Mohlo by sa vám páčiť