Kniha Ohňa

Anna Em
Art Floyd • 2019

Môžu byť draci skutoční a nepozorovane žiť medzi nami? Určite nie! Aspoň to si myslela Lili, dvadsaťpäťročná majiteľka píly v malom meste na východnom Slovensku. Keď sa na pozemku píly stanú dve kruté...�ly stanú dve kruté vraždy, Lili z nich upodozrieva svojho zamestnanca Trystana, ktorý ako jediný videl konflikt medzi ňou a prvou obeťou. Čím viac sa snaží Lili odhaliť pravdu, tým viac sa zamotáva do záhadných situácií, z ktorých už niet cesty von. Odhalí svet drakov a s nimi aj záhadnú Knihu Ohňa.
Viac

  • Počet strán: 404 strán
  • ISBN13:9788089889280
  • Séria: Kniha Ohňa

Nedávno Slovenskom otriasla informácia, že na východe nič nie je. Skutočne? Podľa Knihy ohňa od Anny Em sú tam draci. Povedzme si niečo o Knihe ohňa Lili je vlastníčkou píli Príspevok Po prečítaní tejto knihy od Anny Em vidím všade drakov. Aj vy? zobrazený najskôr Jaji bloguje.

Čítať ďalej
Môžu byť draci skutoční a nepozorovane žiť medzi nami? Určite nie! Aspoň to si myslela Lili, dvadsaťpäťročná majiteľka píly v malom meste na východnom Slovensku. Keď sa na pozemku píly stanú dve kruté vraždy, Lili z nich upodozrieva svojho zamestnanca Trystana, ktorý ako jediný videl konflikt medzi ňou a prvou obeťou. Čím viac sa snaží Lili odhaliť pravdu, tým viac sa zamotáva do záhadných situácií, z ktorých už niet cesty von. Odhalí svet drakov a s nimi aj záhadnú Knihu Ohňa.

Mohlo by sa vám páčiť