Radio love

Ivana Ondriová
Motýľ • 2016

„S prianiami, vyznaniami, prosbami, je to na vás. Som tu preto, aby som si vás vypočula. Vaša July z Radio love.“Láskou skúšaná tridsiatnička July svoju prácu miluje. Moderátorka relácie Radio love, ú...ie Radio love, úspešnej éterovky pre zamilovaných o zamilovaných, radí v partnerských vzťahoch a manželských strastiach i pri hľadaní šťastia. Za svojou prácou však ukrýva presný opak – vlastný žiaľ a sklamanie. Náhla zmena nastane, keď do relácie vstúpi on – miláčik žien, ozajstný casanova a miestna mediálna hviezda –, Andreas Benč. Naštvaná a pod tlakom vedenia pristúpi k vynoveniu relácie, aj keď na chlapov, ako je Benč, je doslova alergická.Podarí sa im spoločnými silami navrátiť romantickej relácii jej niekdajší lesk? Dokážu spolu pracovať aj napriek rozdielom? A napokon... môže vzájomná nevraživosť prerásť aj v niečo iné?Šialene komplikovaná July má pred sebou vzrušujúce situácie, ktoré jej vytrhnú pevnú pôdu spod nôh!
Viac

  • Počet strán: strán
  • ISBN13:9788081640995

Recenzie romantika

Kniha Radio love s podtitulom Nalaďte si srdca na lásku je najnovší román od spisovateľky Ivany Ondriovej. Hlavnou hrdinkou je tridsiatnička July, ktorá pracuje ako moderátorka v rádiu Hit a vysiela vlastnú reláciu Radio love. Hoci pomáha poslucháčom v hľadaní lásky a pri riešení vzťahových problémov, sama sa na frekvenciu lásky naladiť nevie. Zažila trpké sklamanie, keď zistila, že ju[...]

„S prianiami, vyznaniami, prosbami, je to na vás. Som tu preto, aby som si vás vypočula. Vaša July z Radio love.“Láskou skúšaná tridsiatnička July svoju prácu miluje. Moderátorka relácie Radio love, úspešnej éterovky pre zamilovaných o zamilovaných, radí v partnerských vzťahoch a manželských strastiach i pri hľadaní šťastia. Za svojou prácou však ukrýva presný opak – vlastný žiaľ a sklamanie. Náhla zmena nastane, keď do relácie vstúpi on – miláčik žien, ozajstný casanova a miestna mediálna hviezda –, Andreas Benč. Naštvaná a pod tlakom vedenia pristúpi k vynoveniu relácie, aj keď na chlapov, ako je Benč, je doslova alergická.Podarí sa im spoločnými silami navrátiť romantickej relácii jej niekdajší lesk? Dokážu spolu pracovať aj napriek rozdielom? A napokon... môže vzájomná nevraživosť prerásť aj v niečo iné?Šialene komplikovaná July má pred sebou vzrušujúce situácie, ktoré jej vytrhnú pevnú pôdu spod nôh!

Mohlo by sa vám páčiť