Kontakt

Mark E. Pocha
Hydra • 2017

Čítať túto knihu je lepšie než pozerať film... Pokiaľ máte dostatočne pevné nervy! Autor škandalózneho trileru Krajina kanibalov prináša čitateľom nový napínavý príbeh z lona slovenských hôr. Ml...slovenských hôr. Mladá univerzitná absolventka Mary, ešte len hľadajúca svoje miesto v živote, prichádza s päticou priateľov na horskú chatu v Strážovských vrchoch na Hornej Nitre. Chcú sa poriadne odviazať, zabudnúť na každodenný stres a užiť si augustový víkend. Náladu im nemôže pokaziť ani podozrivo nevrlé správanie obyvateľov dedinky na úpätí kopca, ani nečakané zhoršenie počasia. Potom však natrafia na havarované mimozemské plavidlo, ktorého osadenstvo je stále nažive... A rozhodne nemá priateľské úmysly.
Viac

Blog Fantasy a sci-fi Iné Môj názor na knihu Horo Kontakt Mark E. Pocha sci-fi tip na knihu Vydavateľstvo Hydra

Počas čítania som sa bála, odložila som jedlo a nedokázala som nič iné, len otvoriť od šokovania ústa a čítať ďalej. Aj taký je Kontakt od Marka E. Pochu! Mám rada príbehy, ktoré majú dej. Ktoré sa niekam posúvajú. Nie je nutné držať napätie od začiatku až do konca, ale chcem, aby mi knihy, ktoré […] Príspevok RECENZIA: Kontakt. Chystáte sa do lesa? Pozor, možno tam nebudete sami zobrazený[...]

Čítať túto knihu je lepšie než pozerať film... Pokiaľ máte dostatočne pevné nervy! Autor škandalózneho trileru Krajina kanibalov prináša čitateľom nový napínavý príbeh z lona slovenských hôr. Mladá univerzitná absolventka Mary, ešte len hľadajúca svoje miesto v živote, prichádza s päticou priateľov na horskú chatu v Strážovských vrchoch na Hornej Nitre. Chcú sa poriadne odviazať, zabudnúť na každodenný stres a užiť si augustový víkend. Náladu im nemôže pokaziť ani podozrivo nevrlé správanie obyvateľov dedinky na úpätí kopca, ani nečakané zhoršenie počasia. Potom však natrafia na havarované mimozemské plavidlo, ktorého osadenstvo je stále nažive... A rozhodne nemá priateľské úmysly.

Mohlo by sa vám páčiť