Čo sa skrýva pod zemou

Charlotte Guillain
Fragment • 2018

Vydajte sa s nami na cestu jednotlivými vrstvami Zeme až k jadru planéty. Naskytnú sa vám úžasné pohľady!Keď chodíte po cestách a po uliciach, stále naokolo vidieť a počuť plno vecí. No zastavíte sa n...No zastavíte sa niekedy a pozriete sa aj dole? Napadlo vám, čo sa nachádza a deje hlboko v zemi pod vašimi nohami? Vydajte sa s nami na cestu jednotlivými vrstvami Zeme až k jadru planéty. Naskytnú sa vám úžasné pohľady!
Viac

Zem pod nohami berieme často ako pevný základ. Ale čo tak pozrieť sa pod šupku našej Zeme a preskúmať, čo to pod našimi nohami skutočne je? Nájdeme tam niečo zaujímavé, alebo je to len nudná neživá hmota? Kniha Čo sa skrýva pod zemou vašim deťom […]

Vydajte sa s nami na cestu jednotlivými vrstvami Zeme až k jadru planéty. Naskytnú sa vám úžasné pohľady!Keď chodíte po cestách a po uliciach, stále naokolo vidieť a počuť plno vecí. No zastavíte sa niekedy a pozriete sa aj dole? Napadlo vám, čo sa nachádza a deje hlboko v zemi pod vašimi nohami? Vydajte sa s nami na cestu jednotlivými vrstvami Zeme až k jadru planéty. Naskytnú sa vám úžasné pohľady!

Mohlo by sa vám páčiť