Lov na nevestu

Michaela Galambošová
Elist • 2017

Jozef, svojský milovník alternatívnej terapie, sa vracia do dediny, v ktorej si postavil zrub. V ženách sa sklamal. Tie, na ktoré natrafil, si nevedeli patrične uctiť muža, boli lenivé a len by sa nec... by sa nechali obskakovať. Preto ho poteší, keď natrafí na Helgu. Krásnu, no najmä bohatú podnikateľku z Bratislavy, ktorá sa vie o seba postarať. Jozef, ktorý by si pre cent dal vŕtať nielen do jedného kolena, ale rovno do obidvoch, urobí všetko pre to, aby získal nevestu s bohatým venom. No Helga si, na rozdiel od jeho bývalých, po hlave skákať nenechá... Kniha je voľným pokračovaním knihy Manipulátor.
Viac

  • Počet strán: strán
  • ISBN13:9788089861712

Elist Recenzie Slovak author

Jozef sa vracia na scénu v plnej sile. Čitatelia, ktorí čítali Manipulátora vedia, čo je vo veci. Ja som prvú knihu nečítala, takže som nebola celkom v obraze, no to vôbec neprekážalo, pretože táto kniha je voľným pokračovaním. Čo som potrebovala vedieť, aby som si vytvorila celistvý obraz príbehu, som sa dozvedela. Pomaly, no isto som odkrývala minulosť tohto...Hlavný „hrdina“ diela je[...]

Jozef, svojský milovník alternatívnej terapie, sa vracia do dediny, v ktorej si postavil zrub. V ženách sa sklamal. Tie, na ktoré natrafil, si nevedeli patrične uctiť muža, boli lenivé a len by sa nechali obskakovať. Preto ho poteší, keď natrafí na Helgu. Krásnu, no najmä bohatú podnikateľku z Bratislavy, ktorá sa vie o seba postarať. Jozef, ktorý by si pre cent dal vŕtať nielen do jedného kolena, ale rovno do obidvoch, urobí všetko pre to, aby získal nevestu s bohatým venom. No Helga si, na rozdiel od jeho bývalých, po hlave skákať nenechá... Kniha je voľným pokračovaním knihy Manipulátor.

Mohlo by sa vám páčiť