Príbehy na dobrú noc pre rebelky 2

Elena Favilli Francesca Cavallo
Albatros • 2018

Pokračovanie senzačného bestselleruTitul je dostupný aj v kolekcii za skvelú cenu!Pokračovanie senzačného bestselleru podľa New York Times, ktorý inšpiroval dievčatá na celom svete, aby viac snívali, ...iac snívali, mierili vyššie a bojovali tvrdšie. Príbehy na dobrú noc pre rebelky 2 je úplne nová zbierka 100 príbehov na dobrú noc o výnimočných ženách, od kráľovnej Nefertiti, Beyoncé, Rosalind Franklinovej až po J. K. Rowlingovú. Kráľovné a aktivistky, baleríny a právničky, pirátky a počítačové odborníčky, astronautky a vynálezkyne – táto kniha je dôkazom, čo všetko dokážu ženy.
Viac

Keď vyšla prvá kniha Príbehy na dobrú noc pre rebelky okamžite si získala množstvo fanúšikov. Medzi nimi som samozrejme bola aj ja, prečítať si o mojom názore na ňu môžete tu. Druhá kniha na seba nenechala dlho čakať, pretože významných žien je veľa a jedna kniha nestačí. Napriek tomu, že tie najznámejšie osobnosti si vyčerpali v prvej knihe, aj druhá ponúka množstvo zaujímavých žien, o[...]

Čítať ďalej

Príbehy na dobrú noc pre rebelky 2 – Elena Favilliová, Francesca Cavallová, Albatros 2018 Knižku krátkych rozprávok, teda skôr skutočných [...] The post Príbehy na dobrú noc pre rebelky 2 appeared first on .

Čítať ďalej

Čítané: 3/2019 Počet strán: 212 Väzba: pevná  Vydavateľstvo: Albatros Rok vydania:2018 Ahojte, vitajte pri foto - recenzií na ďalšiu inšpiratívnu knihu o významných ženách.Keď vyšla prvá časť tejto knihy, hneď si získala mnoho fanúšikov - nielen žien, ale aj mužov. Samozrejme, že ja som medzi týmito fanúšikmi nesmela chýbať. Druhá časť tejto knižôčky na seba nenechala dlho čakať a[...]

Čítať ďalej
Pokračovanie senzačného bestselleruTitul je dostupný aj v kolekcii za skvelú cenu!Pokračovanie senzačného bestselleru podľa New York Times, ktorý inšpiroval dievčatá na celom svete, aby viac snívali, mierili vyššie a bojovali tvrdšie. Príbehy na dobrú noc pre rebelky 2 je úplne nová zbierka 100 príbehov na dobrú noc o výnimočných ženách, od kráľovnej Nefertiti, Beyoncé, Rosalind Franklinovej až po J. K. Rowlingovú. Kráľovné a aktivistky, baleríny a právničky, pirátky a počítačové odborníčky, astronautky a vynálezkyne – táto kniha je dôkazom, čo všetko dokážu ženy.

Mohlo by sa vám páčiť