Povedal, že budem šťastná

Adriana Gregorová
Elist • 2016

Miriam a Ján. Manželský pár, ktorý nemohol byť viac odlišný, no napriek tomu ich držalo silné puto – dcéra. Nový život v zahraničí u večnej nespokojnej svokry, otrávenej životom, narušil krehkú schrán...arušil krehkú schránku ich vzťahu. Ján hľadal potešenie u ctižiadostivej Petry, ktorá očakávala viac, ako jej ponúkal. Pomaly sa zamotal do spleti klamstiev a vlastnou vinou prišiel o dobre platenú prácu. V bezvýchodiskovej situácii spoznal obávaného mafiána, a ten mu dal ponuku, ktorá by sa nemala odmietať. Čo by sa stalo, ak by ju Ján prijal? Zachránil by tým rúcajúce sa manželstvo? A čo Miriam, bola bez viny? Kniha je jedinečná v tom, že opisuje príbeh z pohľadu muža aj ženy.
Viac

  • Počet strán: strán
  • ISBN13:9788089861354

Elist Recenzie Slovak author

Dvaja manželia - Miriam a Ján. Každý z iného cesta. Navždy ich však spojila spoločná dcéra.Po nejakom čase sa zo Slovenska odsťahovali do Ameriky – krajiny snov a možností. No obidvaja majú rozdielny pohľad na šťastie, čo do ich vzťahu vnáša napätie.Ján si nájde milenku, no zrazu zisťuje, že sa prerátal. Svojou vinou príde aj o prácu. Nevie, čo má robiť. Na scéne sa ale objaví vidina[...]

Miriam a Ján. Manželský pár, ktorý nemohol byť viac odlišný, no napriek tomu ich držalo silné puto – dcéra. Nový život v zahraničí u večnej nespokojnej svokry, otrávenej životom, narušil krehkú schránku ich vzťahu. Ján hľadal potešenie u ctižiadostivej Petry, ktorá očakávala viac, ako jej ponúkal. Pomaly sa zamotal do spleti klamstiev a vlastnou vinou prišiel o dobre platenú prácu. V bezvýchodiskovej situácii spoznal obávaného mafiána, a ten mu dal ponuku, ktorá by sa nemala odmietať. Čo by sa stalo, ak by ju Ján prijal? Zachránil by tým rúcajúce sa manželstvo? A čo Miriam, bola bez viny? Kniha je jedinečná v tom, že opisuje príbeh z pohľadu muža aj ženy.

Mohlo by sa vám páčiť