Univerzita výnimočných: Zrada

Joelle Charbonneau
Fragment • 2018

Druhý diel svetového bestselleruTitul je dostupný aj ako komplet celej série za skvelú cenu!Ciu Valeovú vybrala vláda do elitnej skupiny najlepších a najnadanejších študentov zo všetkých kolónií. Na u... kolónií. Na univerzite v Tosu sa z nej má stať jeden z vodcov vojnou zničenej krajiny. No spomienky na brutálne testovanie, pri ktorom umierali ľudia, ju desia v snoch. Ostatní študenti, ktorým vymazali pamäť, žijú v blaženej nevedomosti, Cia však vie svoje! V snahe odhaliť odpornú pravdu o vražedných praktikách najvyšších vládnych úradníkov vystavuje veľkému nebezpečenstvu seba aj svojich blízkych. Zradcovia, ktorí sa usilujú o moc a nehodlajú sa len tak vzdať, už totiž tušia, že Cia vie viac, než by mala. Budúcnosť však závisí od nej!
Viac

Recenzie SciFy

Joelle Charbonneau Čítané: 4/2018 Počet strán: 295 Väzba: brožovaná Vydavateľstvo: Fragment  Rok vydania:2018 Žáner: fantasy Úryvok: Nadišiel deň skúšky.  Stiahla som si cez predlaktie chladivú látku rukáva a zakryla päť dlhých škľabiacich sa jaziev. Potom som sa pozrela na seba do zrkadla. Sivé  nohavice. Modrá tunika s dlhými rukávmi. Strieborný náramok  s jednou hviezdou.[...]

Čítať ďalej
Druhý diel svetového bestselleruTitul je dostupný aj ako komplet celej série za skvelú cenu!Ciu Valeovú vybrala vláda do elitnej skupiny najlepších a najnadanejších študentov zo všetkých kolónií. Na univerzite v Tosu sa z nej má stať jeden z vodcov vojnou zničenej krajiny. No spomienky na brutálne testovanie, pri ktorom umierali ľudia, ju desia v snoch. Ostatní študenti, ktorým vymazali pamäť, žijú v blaženej nevedomosti, Cia však vie svoje! V snahe odhaliť odpornú pravdu o vražedných praktikách najvyšších vládnych úradníkov vystavuje veľkému nebezpečenstvu seba aj svojich blízkych. Zradcovia, ktorí sa usilujú o moc a nehodlajú sa len tak vzdať, už totiž tušia, že Cia vie viac, než by mala. Budúcnosť však závisí od nej!

Mohlo by sa vám páčiť