Povedz, že ma miluješ

Magdaléna Pirožeková
Marenčin PT • 2015

Ženy týrané svojím okolím aj najbližšou rodinou sa snažia skryť domáce násilie pred vonkajším svetom. Monika je jednou z nich. Raz si však povedala DOSŤ! Zbavila sa svojho násilníckeho, zvráteného man...o, zvráteného manžela a rozhodla sa žiť s dcérkou Natálkou po svojom. To ešte nevedela, čo jej život prinesie a koľko útrap, radosti a šťastia jej nadelí, keď stretne sympatického a vtipného Erika. Bude tento muž pre ňu vykúpením?
Viac

  • Počet strán: 320 strán
  • ISBN13:9788081144837

Blog Môj názor na knihu Young adult #ad Belly Conrad CooBoo Jenny han Jeremiah Letná romantika Povedz že ma miluješ

Jenny Han sa na slovenský trh vracia s novinkou, ktorá približuje letnú lásku. Dokáže si udržať svoju obľúbenosť alebo séria Všetkým chalanom, ktorých som milovala nám už nedovolí čítať inú Príspevok Povedz, že ma miluješ je romantická oddychovka nielen pre dievčatá zobrazený najskôr Jaji bloguje.

Čítať ďalej

Recenzie Romantické

Čítané: 9/2018 Počet strán: 237Väzba: brožovanáVydavateľstvo: CooBooRok vydania:2018 Úryvok: Viezli sme sa možno sedemtisíc rokov. Aspoň som mala ten pocit. Môj brat Steven jazdil pomalšie ako naša stará mama. Sedela som vedľa neho na sedadle spolujazdca, s nohami na prístrojovej doske. Mama spala vzadu. No aj keď spala, vyzerala bdelá, akoby sa mohla každú chvíľu zobudiť a riadiť[...]

Čítať ďalej
Ženy týrané svojím okolím aj najbližšou rodinou sa snažia skryť domáce násilie pred vonkajším svetom. Monika je jednou z nich. Raz si však povedala DOSŤ! Zbavila sa svojho násilníckeho, zvráteného manžela a rozhodla sa žiť s dcérkou Natálkou po svojom. To ešte nevedela, čo jej život prinesie a koľko útrap, radosti a šťastia jej nadelí, keď stretne sympatického a vtipného Erika. Bude tento muž pre ňu vykúpením?

Mohlo by sa vám páčiť