Twilight sága: Zatmenie

Stephenie Meyer
Tatran • 2014

Seattle pustoší séria záhadných vrážd, zákerná upírka pokračuje vo svojej honbe za pomstou a Bella sa znova ocitá obkľúčená nebezpečenstvom. Uprostred týchto udalostí je prinútená vybrať si medzi svoj... vybrať si medzi svojou láskou k Edwardovi a svojím priateľstvom s Jacobom – s vedomím, že pre jej rozhodnutie by mohol opäť vzplanúť odveký boj medzi upírmi a vlkolakmi. A keďže sa veľmi rýchlo blíži aj termín jej maturity, musí sa rozhodnúť ešte v jednej veci: život alebo smrť. Ale čo je vlastne život a čo smrť?
Viac

  • Počet strán: 592 strán
  • ISBN13:9788022206860
  • Séria: Twilight

Ošiaľ okolo Twilightu ma obišiel veľkou okľukou. Keď vyšiel posledný film bola som niekde na začiatku puberty. Pamätám si, že v tom čase z upírov šaleli aj moje spolužiačky. Videla som prvé dva filmy, ostatné len útržkovito. Viem, že sa mi páčili, ale nedostali ma natoľko, aby som siahla aj po knihách. Zrejme ma odradzoval fakt, že to všetci milujú. Druhá strana zase celú sériu[...]

Čítať ďalej
Seattle pustoší séria záhadných vrážd, zákerná upírka pokračuje vo svojej honbe za pomstou a Bella sa znova ocitá obkľúčená nebezpečenstvom. Uprostred týchto udalostí je prinútená vybrať si medzi svojou láskou k Edwardovi a svojím priateľstvom s Jacobom – s vedomím, že pre jej rozhodnutie by mohol opäť vzplanúť odveký boj medzi upírmi a vlkolakmi. A keďže sa veľmi rýchlo blíži aj termín jej maturity, musí sa rozhodnúť ešte v jednej veci: život alebo smrť. Ale čo je vlastne život a čo smrť?

Mohlo by sa vám páčiť