Dievča z Brooklynu

Guillaume Musso
Motto • 2017

Závratný psychologický triler s prekvapujúcim záverom!Anna bola žena môjho života. O tri týždne sme sa mali brať. Samozrejme, že by som ju miloval bez ohľadu na to, čo by urobila. Prinajmenšom som si ...menšom som si to myslel, no ona sa horúčkovito prehŕňala v taške a podala mi fotografiu. „Toto som spravila ja.“ Pozrel som sa na jej tajomstvo, absolútne omráčený, a v tej chvíli mi bolo jasné, že naše svety sa otriasli v základoch. Šok, ktorý som utrpel, mi nedovolil premýšľať. Jednoducho som vstal a bez slova som odišiel. Keď som sa vrátil, bolo príliš neskoro: Anna zmizla.
Viac

  • Počet strán: 344 strán
  • ISBN13:9788056601341
  • #thriller

Knihy novinka paríž recenzia thriller

Dievča z Brooklynu bolo poslednou knihou, ktorú som čítala v roku 2017. Napísal ju francúzsky spisovateľ Guillaume Musso, o ktorom som doteraz nepočula, ale podľa internetov patrí k tamojším najpopulárnejším… The post Guillaume Musso: Dievča z Brooklynu appeared first on .

Čítať ďalej

Motto Recenzie

Raphaël si ide brať lásku svojho života. Je presvedčený, že našiel osobu, ktorá mu zabezpečí pokojný život do konca jeho dní. No to sa nepekne mýlil. Jedna partnerská hádka vedie k odhaleniu jej tajomstva a vtedy sa začína kolotoč. Ukáže mu jedinú fotku, no tá stačí, aby stratil ilúzie o tom, že svoju vyvolenú poznal. Pokúša sa to pochopiť, a preto od nej odíde. Keď sa však vráti a chce[...]

Čítať ďalej
Závratný psychologický triler s prekvapujúcim záverom!Anna bola žena môjho života. O tri týždne sme sa mali brať. Samozrejme, že by som ju miloval bez ohľadu na to, čo by urobila. Prinajmenšom som si to myslel, no ona sa horúčkovito prehŕňala v taške a podala mi fotografiu. „Toto som spravila ja.“ Pozrel som sa na jej tajomstvo, absolútne omráčený, a v tej chvíli mi bolo jasné, že naše svety sa otriasli v základoch. Šok, ktorý som utrpel, mi nedovolil premýšľať. Jednoducho som vstal a bez slova som odišiel. Keď som sa vrátil, bolo príliš neskoro: Anna zmizla.

Mohlo by sa vám páčiť