Zakázaná přitažlivost

Kateřina Petrusová

Senátorova dcera Emily má po krk života ve skleníku a potají odjede do New Yorku. Záhy je však vypátrána a musí se rozhodnout:.buď se vrátí domů nebo zůstane, ale pod stálou ochranou nepřístupného bod...epřístupného bodyguarda Henryho Trovata. Emily je rozhodnutá Henryho přesvědčit, aby ji nechal být, vše jim však začnou komplikovat city a především děsivý vánoční dárek, který jí pošle neznámý šílenec. Překoná láska tak odlišných lidí věkový a společenský rozdíl, nebezpečí, které Emily hrozí, a především Henryho zločineckou minulost?
Viac

  • Počet strán: strán
  • ISBN13:9788025320495
  • Séria: Bavettovi

krátky románik pekný chalan ďalšie smerovanie oficiálna anotácia plytký Roman temný záblesk posledná vec

Jana má nastúpiť do svojej prvej práce ako učiteľka. No pred začiatkom školského roka sa ide zabaviť s kamarátkami, aby zabudla na minulosť, ktorá ju prenasleduje. Chce to vypustiť z hlavy, ale v myšlienkach má iba jediného človeka.Až kým nestretne Johnyho. Je síce o niekoľko rokov mladší, no je medzi nimi chémia, ktorá je evidentná a zatajiť sa nedá. Bude to len krátky románik alebo niečo[...]

Senátorova dcera Emily má po krk života ve skleníku a potají odjede do New Yorku. Záhy je však vypátrána a musí se rozhodnout:.buď se vrátí domů nebo zůstane, ale pod stálou ochranou nepřístupného bodyguarda Henryho Trovata. Emily je rozhodnutá Henryho přesvědčit, aby ji nechal být, vše jim však začnou komplikovat city a především děsivý vánoční dárek, který jí pošle neznámý šílenec. Překoná láska tak odlišných lidí věkový a společenský rozdíl, nebezpečí, které Emily hrozí, a především Henryho zločineckou minulost?

Mohlo by sa vám páčiť