Domeček plný kamarádů

Albatros • 2019

Navštivte domeček plný pokojíčků a veselých kamarádů!Na kopci stojí domeček ze samých kostiček. Kdopak v něm asi bydlí? Přece pejsek Barnabáš s kočičkou Mickou. Ale nehospodaří v něm sami, společnost ... něm sami, společnost jim dělají sýkorky štěbetalky, nezbední opičáci Žuch a Žak, cínoví vojáčci v krásných uniformách a starý trpaslík Mudrovous. Někdy je v něm pěkně veselo a hlučno a to to nejlepší teprve přijde… Vidíte? Medvěd Jednozubka už je tam taky.
Viac

  • Počet strán: 12 strán
  • ISBN13:9788000052939

Spomínate si na priestorové leporelá s pohyblivými prvkami od Vojtěcha Kubaštu? Malý traktor se zvířatky a Pozor, jede vláček!? V Albatros Media vydali ďalší diel a pribudol tak Domeček plný kamarádu. Formát už poznáte, opäť sa scéna zobrazí do priestoru a časť je pohyblivá. Smer často naznačujú šikovne namaľované šípky. Kamaráti tentokrát nikam necestujú. Z kociek sa stavia ich domček, kde[...]

Čítať ďalej
Navštivte domeček plný pokojíčků a veselých kamarádů!Na kopci stojí domeček ze samých kostiček. Kdopak v něm asi bydlí? Přece pejsek Barnabáš s kočičkou Mickou. Ale nehospodaří v něm sami, společnost jim dělají sýkorky štěbetalky, nezbední opičáci Žuch a Žak, cínoví vojáčci v krásných uniformách a starý trpaslík Mudrovous. Někdy je v něm pěkně veselo a hlučno a to to nejlepší teprve přijde… Vidíte? Medvěd Jednozubka už je tam taky.

Mohlo by sa vám páčiť