Som ok, nemám bikiny

Louise Rennisonová

   Celá zničená sa Georgia lúči s priateľmi, lebo tatko si želá, aby za ním prišli na Nový Zéland. A to práve teraz, keď sexboh Robbie patrí konečne len jej! Chvalabohu!!! má tatko na Novom Zélande sm... na Novom Zélande smolu a rozhodne sa radšej neťahať rodinu na také nebezpečné miesto. Zdá sa, že Georgiu čaká užasný život s Robbiem - ale ten si to zrazu rozmyslí a ponúkne za seba náhradníka Davida. Medzitým sa roztočí kolotoč malérov v škole a tiež s temperamentným kocúrom Angusom, ktorý sa zamiluje do čistokrvnej mačky nových susedov. Hoci sa Georgia cíti s Davidom celkom fajn, stále "prudo túži" po sexbohovi. Verí, že nielen prostredníctvom náhradníka, ale aj samého Budhu opäť k sebe priláka svoj božský idol. Keď sa tak napodiv stane, Georgia zrazu nevie: nebolo jej predsa len lepšie s Davidom? Pri čítaní tejto knihy sa neodporúča ležať na kraji pohovky a v každom prípade treba mať poruke vreckovku - na utieranie sĺz od smiechu.
Viac

Po tisícich rokoch sa vraciam s článkom do občasnej série, ktorú som pomenovala Knihy, ktoré ma sprevádzali detstvom. V prvej časti som sa venovala a zaspomínala si na legendárnu sériu Klub záhad, takže ak máte záujem, môžete tam hodiť očkom prostredníctvom tohto linku.  Nebudeme však kradnúť slávu sérii, ktorej sa budem venovať dnes a pustíme sa rovno do toho. Ďalšou, apsoň pre mňa,[...]

   Celá zničená sa Georgia lúči s priateľmi, lebo tatko si želá, aby za ním prišli na Nový Zéland. A to práve teraz, keď sexboh Robbie patrí konečne len jej! Chvalabohu!!! má tatko na Novom Zélande smolu a rozhodne sa radšej neťahať rodinu na také nebezpečné miesto. Zdá sa, že Georgiu čaká užasný život s Robbiem - ale ten si to zrazu rozmyslí a ponúkne za seba náhradníka Davida. Medzitým sa roztočí kolotoč malérov v škole a tiež s temperamentným kocúrom Angusom, ktorý sa zamiluje do čistokrvnej mačky nových susedov. Hoci sa Georgia cíti s Davidom celkom fajn, stále "prudo túži" po sexbohovi. Verí, že nielen prostredníctvom náhradníka, ale aj samého Budhu opäť k sebe priláka svoj božský idol. Keď sa tak napodiv stane, Georgia zrazu nevie: nebolo jej predsa len lepšie s Davidom? Pri čítaní tejto knihy sa neodporúča ležať na kraji pohovky a v každom prípade treba mať poruke vreckovku - na utieranie sĺz od smiechu.

Mohlo by sa vám páčiť