Spadol z jahody

Kristína Pavelková
Elist • 2017

Roztopašný príbeh s kopou dobre mierených faciek s vtipným nábojom, štipkou irónie a kvapkou iskrivých dialógov, ktorý zhltnete na jedno zahryznutie. Táňa má na chlapov vyvinutý šiesty zmysel, ten je...y zmysel, ten jej vždy spoľahlivo oznámi, kedy je čas vziať nohy na plecia a utekať. Pri sebavedomom Brunovi sa jej signalizačný systém nezapne. Nechať odísť pána Vyhliadnutého by bol životný omyl, a tak si zaumieni lapiť ho za každú cenu. Lenže predbehnúť osud sa niekedy nevypláca. O tom sa Táňa presvedčí veľmi rýchlo. Prečo sa jej predstavy v jednom okamihu rozplynú ako obláčik dymu? Kto je skutočný muž „vyrobený“ pre Táňu?
Viac

  • Počet strán: strán
  • ISBN13:9788089861040

Recenzie Elist román slovenská tvorba

Novinka z pera slovenskej autorky Kristíny Pavelkovej, ktorá vyšla vo vydavateľstve Elist pod názvom Spadol z jahody, je presne ten typ príbehu, ktorý si zamilujete v horúcich letných dňoch.   VYDAVATEĽSTVO: Elist ROK VYDANIA: 2017 ŽÁNER: Román POČET STRÁN: 188 VÄZBA: brožovaná   Recenzia:  “Roztopašný príbeh s kopou dobre mienených faciek s vtipným nábojom, štipkou irónie a […] The post[...]

Čítať ďalej
Roztopašný príbeh s kopou dobre mierených faciek s vtipným nábojom, štipkou irónie a kvapkou iskrivých dialógov, ktorý zhltnete na jedno zahryznutie. Táňa má na chlapov vyvinutý šiesty zmysel, ten jej vždy spoľahlivo oznámi, kedy je čas vziať nohy na plecia a utekať. Pri sebavedomom Brunovi sa jej signalizačný systém nezapne. Nechať odísť pána Vyhliadnutého by bol životný omyl, a tak si zaumieni lapiť ho za každú cenu. Lenže predbehnúť osud sa niekedy nevypláca. O tom sa Táňa presvedčí veľmi rýchlo. Prečo sa jej predstavy v jednom okamihu rozplynú ako obláčik dymu? Kto je skutočný muž „vyrobený“ pre Táňu?

Mohlo by sa vám páčiť