Oheň v duši

Jana Šulková
Motýľ • 2017

Veronika, mladé a ešte trochu naivné dievča, prichádza do mesta študovať, hľadať slobodu a dobrodružstvo. Osud jej však do cesty postaví sympatického Šimona, ktorý jej život a pohľad naň od základov z...naň od základov zmení. Ich vzájomná láska sa stále stupňuje, no perspektívne vyzerajúci vzťah narúša čoraz viac situácií, ktoré si Veronika nevie vysvetliť. Vzťah medzi nimi je čoraz zložitejší a oni sa ocitajú v nepríjemnom kolotoči problémov. Čo sa v skutočnosti deje so Šimonom? A zvládne to ich vzťah?
Viac

  • Počet strán: 208 strán
  • ISBN13:9788081641350

Recenzie deti a mládež Motýľ román slovenská tvorba

V poradí 5-ty román Oheň v duši od slovenskej autorky Jany Šulkovej reflektuje tému, o ktorej sa nie vždy príliš ľahko hovorí. Ako sa s tým autorka popasovala? VYDAVATEĽSTVO: Motýľ ROK VYDANIA: 2017 ŽÁNER: Deti a mládež / Román POČET STRÁN: 208 VÄZBA: pevná väzba   “Bol ako minca, mal dve strany – jednu s […] The post RECENZIA: Jana Šulková – Oheň v duši appeared first on Prečítané.sk.

Veronika, mladé a ešte trochu naivné dievča, prichádza do mesta študovať, hľadať slobodu a dobrodružstvo. Osud jej však do cesty postaví sympatického Šimona, ktorý jej život a pohľad naň od základov zmení. Ich vzájomná láska sa stále stupňuje, no perspektívne vyzerajúci vzťah narúša čoraz viac situácií, ktoré si Veronika nevie vysvetliť. Vzťah medzi nimi je čoraz zložitejší a oni sa ocitajú v nepríjemnom kolotoči problémov. Čo sa v skutočnosti deje so Šimonom? A zvládne to ich vzťah?

Mohlo by sa vám páčiť