Kniha noci (český jazyk)

Holly Black
CooBoo • 2022

Můžeš přijít i o vlastní stín. Dekadentní fantasy od autorky série Krutý princ. Ve světě Charlie Hallové je možné ovládat stíny – pro zábavu, na okrasu, ale také kvůli získání moci a vlivu. Není to vš... moci a vlivu. Není to však bez rizika: můžete přijít o kus svého života. Podfukářka a zlodějka Charlie se ilegálnímu kupčení se stíny raději vyhýbá. Když se jí ale do života vrátí děsivá postava z minulosti, musí se vrhnout do víru tajemství a vražd. Charlie čeká boj s dvojníky, nenasytnými miliardáři i vlastní sestrou… a všem jako by magie stínů zatemnila duši.
Viac

Žáner: fantasyVydavateľstvo: SlovartSéria: Kniha nociDiel: #1 Počet strán: 440Väzba: pevná väzba s prebalomOriginálny názov: Book of NightAnotácia:Vo svete Charlie Hallovej môžete zmeniť svoj tieň - len tak pre zábavu alebo z kozmetických dôvodov -, ale aj zvýšiť jeho moc a vplyv. Dokonca môžete zmeniť svoje pocity a spomienky, ale manipulácia s tieňmi niečo stojí, niekedy dokonca celé hodiny[...]

Můžeš přijít i o vlastní stín. Dekadentní fantasy od autorky série Krutý princ. Ve světě Charlie Hallové je možné ovládat stíny – pro zábavu, na okrasu, ale také kvůli získání moci a vlivu. Není to však bez rizika: můžete přijít o kus svého života. Podfukářka a zlodějka Charlie se ilegálnímu kupčení se stíny raději vyhýbá. Když se jí ale do života vrátí děsivá postava z minulosti, musí se vrhnout do víru tajemství a vražd. Charlie čeká boj s dvojníky, nenasytnými miliardáři i vlastní sestrou… a všem jako by magie stínů zatemnila duši.

Mohlo by sa vám páčiť