Súkromné problémy: Tina

Hana Repová
MERIDIANO-press • 2020

Rodina nemusí byť dokonalá, musí sa ale dokázať zjednotiť. Tina, Lilly, Denis a Sebastian už dávno vyleteli z rodičovského hniezda a postavili sa na vlastné nohy, avšak správa najstaršieho zo súrod...šieho zo súrodencov ich prinúti nečakane sa stretnúť. Žltý dom, v ktorom strávili spoločne šťastné detstvo, po smrti rodičov chátra a oni sa musia dohodnúť, čo s ním urobia. Ich stretnutie je však plné nečakaných prekvapení a rozhodnutie o osude domu nebude tým najťažším rébusom. Každý z nich má už nielen svoj život a vlastný príbeh, ale aj naliehavý súkromný problém.
Viac

VYDAVATEĽSTVO: MERIDIANO-press, s.r.o. EDÍCIA: Moderné romány SÉRIA: Súkromné problémy (1. diel) ROK VYDANIA: 2020 ŽÁNER: Román POČET STRÁN: 352 VÄZBA: pevná s prebalom   „Rodina nemusí byť dokonalá, musí sa ale dokázať zjednotiť.“   O knihe Tina, Lilly, Denis a... The post RECENZIA: Hana Repová – Súkromné problémy: Tina appeared first on Prečítané.sk.

Rodina nemusí byť dokonalá, musí sa ale dokázať zjednotiť. Tina, Lilly, Denis a Sebastian už dávno vyleteli z rodičovského hniezda a postavili sa na vlastné nohy, avšak správa najstaršieho zo súrodencov ich prinúti nečakane sa stretnúť. Žltý dom, v ktorom strávili spoločne šťastné detstvo, po smrti rodičov chátra a oni sa musia dohodnúť, čo s ním urobia. Ich stretnutie je však plné nečakaných prekvapení a rozhodnutie o osude domu nebude tým najťažším rébusom. Každý z nich má už nielen svoj život a vlastný príbeh, ale aj naliehavý súkromný problém.

Mohlo by sa vám páčiť