Ako kolibrík

Barbora Škovierová
Ikar • 2017

Sofia má šestnásť. Manželstvo jej rodičov sa rozpadáva a mama jej neskutočne lezie na nervy. Ešteže je tu Patrik, s ktorým chodí. A najlepšia kamarátka Eva! No a samozrejme tanec, ktorý miluje. V škol... miluje. V škole dostanú za úlohu napísať zvláštny sloh. O tom, ako sa svet zmenil od detstva ich rodičov. A v tej chvíli sa všetko okolo Sofie začne mlieť... Kniha o hľadaní, priateľstve, láske a porozumení – a o tom, že keď to najmenej čakáte, môže sa stať niečo úžasné.
Viac

  • Počet strán: 144 strán
  • ISBN13:9788055157016

Recenzie

Problémy násťročných Na slovenskej literárnej scéne sa objavila novinka od Barbory Škovierovej s názvom Ako kolibrík. Sofia je tínedžerka, ktorá miluje tanec. Bohužiaľ, patrí ku generácii detí, ktorých rodičia sa často rozvádzajú. Našťastie má Sofia kamarátov a priateľa, ktorí ju podržia aj v týchto chvíľach. Ale je tomu naozaj tak? Život Sofie sa obracia naruby každý deň, veď je predsa[...]

Čítať ďalej
Sofia má šestnásť. Manželstvo jej rodičov sa rozpadáva a mama jej neskutočne lezie na nervy. Ešteže je tu Patrik, s ktorým chodí. A najlepšia kamarátka Eva! No a samozrejme tanec, ktorý miluje. V škole dostanú za úlohu napísať zvláštny sloh. O tom, ako sa svet zmenil od detstva ich rodičov. A v tej chvíli sa všetko okolo Sofie začne mlieť... Kniha o hľadaní, priateľstve, láske a porozumení – a o tom, že keď to najmenej čakáte, môže sa stať niečo úžasné.

Mohlo by sa vám páčiť