Učiteľ

Lee Matthew Goldberg
XYZ • 2018

Spletitý triler, ktorý odhaľuje, ako láska k slovám môže viesť k smrteľnej posadnutosti...Kylovi Broderovi sa podarilo dosiahnuť životný sen a stal sa redaktorom vo významnom vydavateľstve. Keď sa s n...ve. Keď sa s ním spojí jeho obľúbený profesor William Lensing, Kyle ani nemôže byť šťastnejší, najmä keď sa mu William zmieni, že píše román. Predstava, že sa stane redaktorom svojho učiteľa, preňho znamená splnený sen. No Williamov rukopis je najzvrátenejší príbeh, aký Kyle v živote čítal. Keď román zdvorilo odmietne, William sa stane posadnutým, vyhráža sa, že zničí Kylovi kariéru, vzťah s jeho dievčaťom, dokonca i život. Keď sa Kyle zahĺbi do psychopatického diela, začne mu pripomínať vychladnutý prípad z jeho univerzitného mesta.
Viac

  • Počet strán: 344 strán
  • ISBN13:9788056604571

Keď ide o trilery, dávam prednosť skôr psychošinám v štýle Gone Girl (Zmiznutá) ako témam zo CIA, FBI, mafie či s podobnými chlapskými témami. Osobitnú slabosť mám pre trilery z… Prečítať The post Lee Matthew Goldberg: Učiteľ appeared first on Blog o knihách.

Čítať ďalej
Spletitý triler, ktorý odhaľuje, ako láska k slovám môže viesť k smrteľnej posadnutosti...Kylovi Broderovi sa podarilo dosiahnuť životný sen a stal sa redaktorom vo významnom vydavateľstve. Keď sa s ním spojí jeho obľúbený profesor William Lensing, Kyle ani nemôže byť šťastnejší, najmä keď sa mu William zmieni, že píše román. Predstava, že sa stane redaktorom svojho učiteľa, preňho znamená splnený sen. No Williamov rukopis je najzvrátenejší príbeh, aký Kyle v živote čítal. Keď román zdvorilo odmietne, William sa stane posadnutým, vyhráža sa, že zničí Kylovi kariéru, vzťah s jeho dievčaťom, dokonca i život. Keď sa Kyle zahĺbi do psychopatického diela, začne mu pripomínať vychladnutý prípad z jeho univerzitného mesta.

Mohlo by sa vám páčiť