Zlatá veža

Holly Black Cassandra Clare
Slovart • 2019

Posledný diel neobyčajnej série z pera bestsellerových autoriek Holly Black a Casandry Clare! Pred rokmi sa Constantinovi Maddenovi takmer podarilo získať moc, akú nemal žiadny mág pred ním – schop...�m – schopnosť oživiť mŕtvych. Avšak neuspel... No objavil spôsob, ako prežiť. V chlapcovi menom Callum Hunt. Callum sa počas štyroch rokov štúdia na magistériu snažil vyrovnať s tým, kým je, a zároveň bojovať so zlom. Až kým sa mu nepodarilo poraziť sily chaosu v epickom súboji. Ale všetko má svoju cenu. Callum zvíťazil, no už má toho dosť, je pripravený dokončiť štúdium. Zlo, ktorému už toľkokrát čelil, sa však nemieni vzdať. Komu sa kniha môže páčiť: Všetkým milovníkom príbehov zo sveta Harryho Pottera, ktorí chcú viac!
Viac

Je tu 5.diel svetoznámej fantasy série Magistérium s názvom Zlatá veža. O knihe Pred rokmi sa Constantinovi Maddenovi takmer podarilo získať moc, akú nemal žiadny mág pred ním – schopnosť oživiť mŕtvych. Avšak neuspel… No objavil spôsob, ako prežiť. V chlapcovi... The post Objavil spôsob, ako prežiť! Neobyčajná séria Magistérium sa uzatvára posledným piatym dielom appeared first on Prečítané.sk.

Posledný diel neobyčajnej série z pera bestsellerových autoriek Holly Black a Casandry Clare! Pred rokmi sa Constantinovi Maddenovi takmer podarilo získať moc, akú nemal žiadny mág pred ním – schopnosť oživiť mŕtvych. Avšak neuspel... No objavil spôsob, ako prežiť. V chlapcovi menom Callum Hunt. Callum sa počas štyroch rokov štúdia na magistériu snažil vyrovnať s tým, kým je, a zároveň bojovať so zlom. Až kým sa mu nepodarilo poraziť sily chaosu v epickom súboji. Ale všetko má svoju cenu. Callum zvíťazil, no už má toho dosť, je pripravený dokončiť štúdium. Zlo, ktorému už toľkokrát čelil, sa však nemieni vzdať. Komu sa kniha môže páčiť: Všetkým milovníkom príbehov zo sveta Harryho Pottera, ktorí chcú viac!

Mohlo by sa vám páčiť