Nikdekoľvek

Neil Gaiman
Slovart • 2019

Pod ulicami Londýna sa rozprestiera svet, o ktorom väčšina z nás nikdy nepočula. Je to svet príšer, svätcov, vrahov a anjelov, rytierov v lesklej zbroji aj bledých diev v čiernom zamate. Svet tých, kt...et tých, ktorí doň prepadli štrbinami z nášho, horného sveta. Richard Mayhew žil ako celkom obyčajný človek, až kým nezachránil dievča, čo sa pred ním zrazu objavilo zranené na ulici. Ani sa nenazdal a ocitol sa vo svete, o akom sa mu nesnívalo v najhorších – a ani najlepších – snoch.Komu sa kniha môže páčiť: Milovníkom fantasy príbehov od legendárneho autora románov Americkí bohovia alebo Oceán na konci ulice.
Viac

  • Počet strán: 352 strán
  • ISBN13:9788055637402

Dobrodružstvo, aké ste ešte nezažili. Nikdekoľvek patrí k povinnému čítaniu pre všetkých milovníkov fantasy. Je až neuveriteľné, koľko fantázie má Gaiman a čo všetko dokáže vymyslieť. O knihe Richard Mayhew žil ako celkom obyčajný človek. Mal nudný život, ničím výnimočný… až kým... The post Tajuplný a magický svet Neila Gaimana v novinke Nikdekoľvek appeared first on Prečítané.sk.

Čítať ďalej

Nikdekoľvek z pera známeho autora Neila Gaimana sa k slovenským čitateľom dostáva po prvý raz, hoci v češtine nájdeme aj staršie vydanie. V každom The post Nikdekoľvek – Neil Gaiman appeared first on Fantasy knihy.

Čítať ďalej
Pod ulicami Londýna sa rozprestiera svet, o ktorom väčšina z nás nikdy nepočula. Je to svet príšer, svätcov, vrahov a anjelov, rytierov v lesklej zbroji aj bledých diev v čiernom zamate. Svet tých, ktorí doň prepadli štrbinami z nášho, horného sveta. Richard Mayhew žil ako celkom obyčajný človek, až kým nezachránil dievča, čo sa pred ním zrazu objavilo zranené na ulici. Ani sa nenazdal a ocitol sa vo svete, o akom sa mu nesnívalo v najhorších – a ani najlepších – snoch.Komu sa kniha môže páčiť: Milovníkom fantasy príbehov od legendárneho autora románov Americkí bohovia alebo Oceán na konci ulice.

Mohlo by sa vám páčiť