Medená rukavica

Holly Black Cassandra Clare
Slovart • 2018

Tento titul nájdete v našej ponuke aj v kolekcii za skvelú cenu.Cassandra Clare a Holly Black sú najlepšie kamarátky, hviezdy svetovej fantasy a megafanúšičky Harryho Pottera. Pre svojho obľúbeného hr...úbeného hrdinu by si však priali iný koniec, a tak sa rozhodli napísať vlastnú sériu o mladom čarodejníkovi a jeho dobrodružstvách na čarodejníckej škole. Callum Hunt to dokázal! Úspešne zdolal skúšky na konci prvého ročníka a jeho čarodejnícke schopnosti mu už nikto nemôže vziať. Našiel si kamarátov a v temných chodbách tajomnej školy Magistérium sa cíti ako doma. Call však pred ostatnými schováva desivé tajomstvo. V jeho tele totiž prebýva mocný mág, pán mágie chaosu... a vrah. Calluma môže zachrániť len medená rukavica alkahest, ktorá je opradená legendami a tajomstvami. Dokázala by vyhubiť všetko živé. A vypustiť najväčšieho zloducha na slobodu.Komu sa kniha môže páčiť:b Fanúšikom Harryho Pottera, ktorí majú radi fan fiction a nadchnú sa pre nový príbeh z čarodejníckej školy.
Viac

Fantasy Recenzie

   Holly Black Cassandra Clare Čítané: 4/2018Počet strán: 254Väzba: brožovanáVydavateľstvo: SlovartRok vydania:2018 (2.vydanie)Žáner: fantasyÚryvok: Call celý život počuval otcove reči o tom , aká je jeho bývala škola odporná-tá istá , v ktorej teraz Call študuje, hoci urobil všetko pre to, aby ho neprijali. Keď po skončení prvého ročníka prišiel naspäť, rátal s otcovým hnevom, ale[...]

Čítať ďalej
Tento titul nájdete v našej ponuke aj v kolekcii za skvelú cenu.Cassandra Clare a Holly Black sú najlepšie kamarátky, hviezdy svetovej fantasy a megafanúšičky Harryho Pottera. Pre svojho obľúbeného hrdinu by si však priali iný koniec, a tak sa rozhodli napísať vlastnú sériu o mladom čarodejníkovi a jeho dobrodružstvách na čarodejníckej škole. Callum Hunt to dokázal! Úspešne zdolal skúšky na konci prvého ročníka a jeho čarodejnícke schopnosti mu už nikto nemôže vziať. Našiel si kamarátov a v temných chodbách tajomnej školy Magistérium sa cíti ako doma. Call však pred ostatnými schováva desivé tajomstvo. V jeho tele totiž prebýva mocný mág, pán mágie chaosu... a vrah. Calluma môže zachrániť len medená rukavica alkahest, ktorá je opradená legendami a tajomstvami. Dokázala by vyhubiť všetko živé. A vypustiť najväčšieho zloducha na slobodu.Komu sa kniha môže páčiť:b Fanúšikom Harryho Pottera, ktorí majú radi fan fiction a nadchnú sa pre nový príbeh z čarodejníckej školy.

Mohlo by sa vám páčiť