Tam a zpět

Marto Kelbl
Meander • 2023

To jsou palindromy, slova nebo věty, které se čtou stejně tam a zpět. Nadějný ilustrátor Marto Kelbl přichází ve své autorské knize s palindromy, které zaujmou, pobaví, a po přečtení už navždy uvíznou... už navždy uvíznou v paměti. Každý z nich navíc doprovází originální, zábavná ilustrace.
Viac

  • Počet strán: 40 strán
  • ISBN13:9788075582294

Sumár recenzie
Recenzia na knihu je spoločným dielom autora a ilustrátora. Recenzent chváli originálny a kreatívny koncept knihy, ktorý je založený na palindromoch. Text je čitateľský a zábavný, spočiatku vtipný a postupne stále bizarný. Ilustrácie sú vkusné a graficky dobre spracované. Kniha je vhodná pre deti i dospelých, ktorí sa radi pobavia a pritom rozvinú svoju slovnú zručnosť. Recenzent zároveň odporúča túto knihu každému, kto hľadá originálny a zábavný spôsob, ako sa pohrať s jazykom a slovami.

To jsou palindromy, slova nebo věty, které se čtou stejně tam a zpět. Nadějný ilustrátor Marto Kelbl přichází ve své autorské knize s palindromy, které zaujmou, pobaví, a po přečtení už navždy uvíznou v paměti. Každý z nich navíc doprovází originální, zábavná ilustrace.

Mohlo by sa vám páčiť