Baltazárove knihy

Katarína Kordíková
Taktik • 2017

Jedenásťročný Alan sa ocitne v zložitej situácii. Vysloví želanie, ktoré mu navždy zmení život. Ocitne sa v minulosti, získa nových kamarátov a odhalí tajomstvo starého kníhkupectva. Alanovi sa potvrd... Alanovi sa potvrdí stará známa pravda, že nič nie je nemožné, ba priam všetko je možné... Daj si pozor na želania, lebo zo snov sa často stane skutočnosť!
Viac

  • Počet strán: strán
  • ISBN13:9788081800610

Knižné novinky Recenzie Katarína Kordíková Knihy pre deti Vydavateľstvo Taktik

“Dávaj si pozor na želania, pretože zo snov sa veľmi ľahko môže uštrikovať skutočnosť”. Toto je veta, ktorá mi utkvela v pamäti po dočítaní knihy Kataríny Kordíkovej. Zapamätať si ju bolo celkom jednoduché. Nič iné ma, žiaľ, v tejto detskej knihe nezaujalo. Príspevok Katarína Kordíková: Baltazárove knihy zobrazený najskôr Recenzie kníh.

Jedenásťročný Alan sa ocitne v zložitej situácii. Vysloví želanie, ktoré mu navždy zmení život. Ocitne sa v minulosti, získa nových kamarátov a odhalí tajomstvo starého kníhkupectva. Alanovi sa potvrdí stará známa pravda, že nič nie je nemožné, ba priam všetko je možné... Daj si pozor na želania, lebo zo snov sa často stane skutočnosť!

Mohlo by sa vám páčiť