Gone Without a Trace

Mary Torjussen
Headline • 2017

GONE WITHOUT A TRACE by Mary Torjussen is a chilling, twisty, compulsive thriller about a woman whose boyfriend has vanished. Fans of I LET YOU GO and THE GIRL ON THE TRAIN will be gripped. No one eve...r disappears completely...You leave for work one morning.Another day in your normal life.Until you come home to discover that your boyfriend has gone. His belongings have disappeared. He hasn't been at work for weeks. It's as if he never existed.But that's not possible, is it?And there is worse still to come.Because just as you are searching for himsomeone is also watching you.
Viac

  • Počet strán: strán
  • ISBN13:9781472240798
  • Ďalšie vydania: Bez výstrahy

Knihy ikar novinka

Predstavujem vám najkontroverznejšiu knihu roka. Už niekoľko dní som sa strojila, že keď Bez výstrahy dočítam, napíšem o nej oduševnenú recenziu, v ktorej ju vychválim do neba. Nakoniec to však bolo úplne inak. Na nevýraznej knihe neznámej… The post Mary Torjussen: Bez výstrahy appeared first on .

Čítať ďalej

Recenzie

Dve tváre obete Viete s kým vlastne žijete pod jednou strechou? Hannah, hlavná hrdinka príbehu, si myslí, že má konečne plnohodnotný vzťah, skvelú prácu a všetko jej vychádza podľa predstáv. No keď sa jedného dňa vráti domov, zistí, že nič nie je také, ako sa zdalo. Jej priateľ zmizol bez jedinej stopy a nezanechal po sebe ani len jedinú fotku. Zmizlo dokonca aj jeho telefónne číslo,[...]

Čítať ďalej

Recenzie Ikar román triler zahraničná tvorba

Prvotina anglickej autorky Mary Torjussen, ktorá vyšla vo vydavateľstve Ikar pod názvom Bez výstrahy, zaujme svojím tajomným príbehom a slušnou dávkou napätia. Čo ak by niekto z vášho blízkeho okolia zmizol úplne bez stopy? VYDAVATEĽSTVO: Ikar ORIGINÁLNY NÁZOV: Gone Without A Trace ROK VYDANIA: 2017 ŽÁNER: Psychologický triler / Román POČET STRÁN: 360 VÄZBA: pevná […] The post RECENZIA: Mary[...]

Čítať ďalej
GONE WITHOUT A TRACE by Mary Torjussen is a chilling, twisty, compulsive thriller about a woman whose boyfriend has vanished. Fans of I LET YOU GO and THE GIRL ON THE TRAIN will be gripped.

No one ever disappears completely...

You leave for work one morning.

Another day in your normal life.

Until you come home to discover that your boyfriend has gone.
His belongings have disappeared.
He hasn't been at work for weeks.
It's as if he never existed.

But that's not possible, is it?

And there is worse still to come.

Because just as you are searching for him
someone is also watching you.